TURNIIRIDE tulemused

JUDO ja SUMO III SUPERTURNIIR

17.veebruar 2019, Sõle Spordikeskus, Sõle 40a, Tallinn

    Pirita rühmad

JUDO 

       
C-klass 1 Lauri Toivo Kallio 2006
2006-2007 2      
         
D-klass 1 Kaur Kiviorg 2008
2008-2009 2 Henry Vaabel 2009
  3 Ramil Viirsalu 2008
         
E-klass 1 Ilmar Richard Kiisel 2010
2010-2011 2 Romek Viirsalu 2010
         

SUMO

       
G-klass 1 Einar Kaljula 2013
2013-2014 2 Henry Bergson 2013
         
F-klass        
2011-2012 1 Al.Maurice Busch-Christensen 2012
  2 Joonas Lähker 2011
  3 Alfred Mandre 2011
  4 Mattias Must 2012
  5 Arnold Palm 2011
  6 Aksel Sarv 2012
  7 Luka Beningo Usai 2011
  8 Kristo Vares 2011
         
JUDO tüdrukud kolm kaalu kohapeal    
2009-2011 1 Mariete Taska 2010
  2 Helo Tuisk 2010
         
2006-2008 1 Annabel Mirtel Saskia Joakit 2007

 

Palun edastage mulle laste kaalud ja nõusoleku (või keeldumise)

 

*************************************************************************************************

TALLINN CUP RV turniir

Tallinn, Kalevi Spordihall 9.02.2019

TONI JUDOKOOL EST on 56 klubist  20.-dal kohal. 

Suur tänu osavõtjalete ja pöidlahoidjatele! Järgmiste saavutusteni!

        

A-klassi puremine andis tulemuse!                 KULD! Tubli tüdruk!                           VIP pöidlahoidjad...

******************************************************************************************************************************************************

KIDDO Judo CUP  24   11.11.2017

   

Tulemused siin:

C-klass  ABS

1. Maria Simona PAPP  2. Markus PARM  3.Aleksander ERISSAAR  3. Karl PAAT

D-klass  ABS

1. Mattias Krister RANNIK  2. Oliver TISLER  3. Nikita ANICHEV  3. Joonas REIER  5. Mirjam Saskia MARTIN  5. Karl Mahias RINGENBERG  7. Henri VAINO  7. Roland Erik APSE

F-klass

F-18 kg 1. Hans Kristjan KOOSMA
F-21 kg 1. Alexand ANICHEV
  2. Kristo KAPPET
  3. Rene KELMI
F-24 kg 1. Artur SAABAS
  2. Tormi RAJASAAR
F-27 kg 1. Romek VIIRSALU
  2.Ott Rasmus RÜÜTEL
  3.Erik VEEBEL
F-30 kg 1. Aaron PAALBERG
  2. Emma Maria KALJURAND
  3.Sander Mathias SILD
F-34 kg 1. Ilmar Richard KIISEL
  2. Henri VÄRK
  3.Silver MÄND
F-42kg 1. Robert TEETLAUS
  2. Raimond RISTIMÄGI

E-klass

E-24 kg 1. Kaspar HÜTT
  2 Helo TUISK.
E-27 kg 1. Karl Lukas KALJURAND
  2. Robin Ingmar TALI
  3. Erik VEEBEL
E-30 kg 1. Daniel Tobias TAMMIN
  2. Ramil VIIRSALU
  3. Karl Lukas KALJURAND
  3. Artur TIISEL
  5. Oskar TOONPERE
  5. Karla Mihkel KUTSAR
  7. Paula TEESAAR
E-34 kg 1. Albert VÕBORNÕI
  2. Jan Kaspar SEPP
  3. Simona Liisa MARTIN
  4. Uku Aksel KLAOS
  5. Kaur KIVIORG
E-38 kg 1. Robert TEESAAR
  2. Artur PAUTS
E-42 kg 1. Sainom SIIPAN
  2.Sigmar-Gren Nairismägi

Turniiri kohtunikud: Maria-Simona PAPP, Markus PARM, Ott Aleksander RAUD; Oskar PÜRG

Sekretariaat: Andra KALM ja Kaire PARM

Turvateenistus: Marek PARM

Turniiri Sposorid ja meie judokate rõõmustajad:

 

Vahvad pildid: Ivar HÜTT

Vahva töö eest: sensei Keio Kalm ja Jaanus Olev! .... ja loomulikult ka sensei Toni Eylandt

DOMO  ARIGATO kõigile!

 

****************************************************************************************************************************************************************

Meie noored kohtunikud on turniiriks valmis!

Koduse karikasarja

KIDDO JUDO CUP  2015/2016  

kokkuvõtteid leiate siit:http://www.judokool.ee/files/files/Turniiride2015-2016kokkuv5te.xlsx

Uued tulemused tulevad siia:

****************************************************************************************************************************************************************

 

F.Saakjani Memoriaal

Tulemused: http://www.judokool.ee/files/files/Saakjani%20turniir%20Tallinnas%2012_12_2016.pdf

 

****************************************************************************************************************************************************************

 ELVA  Open  14.01.2017

     

TULEMUSED: http://www.judokool.ee/files/files/XXIII%20Elva%20Open%20Tulemused.pdf

JA SIIN PILDID: http://klient.kerafoto.ee/xxiiijudoturniirelvaopen/

****************************************************************************************************************************************************************

Eesti MV  A-klass, juniorid, täiskasvanud

21.01.2017, Tartu

Tulemused siin: A-klass: http://www.judokool.ee/files/files/A-klassiMVtulemused2017pdf.pdf

Täiskasvanud: http://www.judokool.ee/files/files/EestiMVtulemusedTK2017pdf.pdf

EMV  ÜLDJUHEND:  http://www.judokool.ee/files/files/EestiMVBCldjuhend2017B20317276.pdf

****************************************************************************************************************************************************************

 

 

 

 

ZELTWEGI  Rahvusvahelise Turniiri (Austria) väljasõidu juhise ja turniiri juhendi leiate siit:

1. http://www.judokool.ee/files/ZeltwegiJudoturniir2016Austria.pdf

2. http://www.judokool.ee/files/Zeltwegivljasidujuhis.docx

Registreerimine on alanud! Kõik küsimused palun sensei Tonile  +372 51 07 857

******************

preload images preload images preload images preload images preload images preload images preload images