Teated

Lugupeetud Lapsevanemad!

 

Seoses eriolukorraga ja koroonaviiruse laialdase levikuga oleme me sunnitud peatama Judokooli tegevuse määramata ajaks, kuni elukorralduse normaliseerumiseni. Sellest tulenevalt on kogu riigi majandus ja ka Toni Judokooli tegevus suurenenud majandusliku surve all. 

Kuna elu peab edasi minema ka peale viiruse ohjeldamist, siis oleme kohustatud leidma võimaluse säilitada kõigi treenerite sissetulekud sellel raskel perioodil. Samuti peame leidma ka võimalusi oma püsikulude katmiseks, et kool saaks samades oludes jätkata. Seega judokooli juhatus otsustas väljastada treeningute eest arved ka selle perioodi eest, mil treeninguid kahjuks meist sõltumatutel asjaoludel reaalselt ei toimu.

Kuna judo on nii spetsiifiline eriala, (meie tänased treenerid on meie jaoks töötajatena väga tähtsad ja spetsiaalselt koolitatud), peame neid hoidma sest ei ole meil hiljem tööturult võimalik neid asendada, juhul kui nad tänases koroonakriisis peaksid ametit vahetama. 

Saame suurepäraselt aru, et ka paljudel teist on vähendatud palkasid, kedagi on koondatud, keegi peab kodus karantiinis olema jne. Palun andke meile selle kohta teada, kui arve tasumine on raskendatud ja kahjustab Teie igapäevast toimetulekut. Antud infost palun teada anda e-maili vahendusel aadressile  info@judokool.ee  Tegeleme igaühega personaalselt ja vajadusel peatame lepingu, kuid lepingut lõpetada ei ole vaja.

 

Teie mõistvale ja Toetavale suhtumisele lootes!

Jääge terveks!

 

Lugupidamisega

 

Toni Eylandt

Judokooli juhataja

preload images preload images preload images preload images preload images preload images preload images