Meie kooli põhiülesandeks on kasvatada oma riigile tublisid kodanikke, kes saavad hakkama nii kodus, lasteaias, koolis kui ka tulevases perekonnelus. Oskavad planeerida oma päeva ning otstarbekalt kasutada oma vaba aega. On sihikindlad, oma tegemistes püsivad, rõõmsameelsed, sõbralikud ning abivalmid. Ning, mis kõige tähtsam, terved.

Ju-Do jaapani keeles tähendab „pehme tee”Judo on spordiala, mille lõi Jaapani geniaalne pedagoog Jigoro Kano (1860-1938) üle 100 aasta tagasi, võttes aluseks japani samuraide käsitsivõitluse erinevad stiilid. See on kasvatusliku iseloomuga huvitav kahevõitlusala, mida ka Euroopa tunneb nüüdseks juba üle viiekümne aasta.Judo looja , Jigoro Kano, sõnul on tänapäeval judol kolm peamist eesmärki: arendada sportlase kehalisi võimeid, treenida tema mõtlemisvõimet ja arendada inimeses võitleja omadusi.

Created with Visual Composer